x
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Copperdone Otantik El İşlemeli Bakır Cezve İndüksiyon Ocak Uyumlu Orta Boy

Marka: COPPERDONE
765,00 TL

 

Türk toplumunda özel bir yere sahip olan Türk kahvesi kendine has aroması,kokusu ve sunum şekliyle başlı başına bir kültürdür. Bakır cezveler Türk kahvesinin daha lezzetli pişirilmesini sağlamaktadır. Bakır cezvede yapılan Türk kahvesinin, çelik cezvede yapılan kahvelere göre daha lezzetli olduğu bilinmektedir.

Sizler için Türkiye'de ve dünyada bir ilk olarak tasarlanmış olan İNDÜKSİYONLU OCAKLARA uygun bakır cezve koleksiyonumuzu sizlere sunuyoruz. Artık indüksiyonlu ocaklarınızda da , bakır cezvelerinizi kullanarak lezzetli Türk kahveleri hazırlayabilirsiniz.

En lezzetli ve köpüklü Türk kahvesi için bakır cezve kullanmalı ve ağır ateşte kahveyi pişirerek hazırlamalısınız.

El yapımı bakır cezvelerimiz kullanım amacına göre 1-1.5 mm kalınlığında bakırdan imal edilmiş olup. Üzerlerindeki işlemeler bakır ustalarımız tarafından keski yöntemi ve dövme tekniği kullanılarak hazırlanmış ve sizlere sunulmuştur.

Uzun süreli ve sağlıklı kullanım amacıyla içi kalaylanmıştır.

Boyutlar:

Cezve Kapasiteleri : 4-5 kişilik

Yükseklik : 8 cm

Çap : 9 cm

Malzeme : Bakır

Renk : Antik Bakır

Kalınlık : 1mm

Türk kahvesi geleneği, hayatın her alanına nüfuz eden misafirperverliğin, dostluğun, inceliğin simgesidir.

Aile ziyaretleri, arkadaş görüşmeleri, iş toplantıları, evlilik gibi özel günlerinizde kahvelerinizi hazırlamak el yapımı cezvelerimizi kullanabilirsiniz.

El yapımı bakır cezvelerimizle birlikte kullanmak üzere sitemizdeki bakır fincanları, kahve setleri ve lokumluklarımızı da inceleyebilirsiniz.

Beğenmiş olduğunuz bakır cezveniz, lezzetli kahvelerinizi hazırlayıp, misafirlerinize gururla sunmanız için sizlere ücretsiz kargo fırsatıyla gönderilecektir.

 2. IMG_2276.jpg (10 KB)

 

 

 

Ürün Açıklaması
Size
Orta
Figure
El İşlemeli
Color
Eskitme Bakır
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.